arrow
راهنمای بیماران :


  • ساعات ملاقات:
همه روزه از ساعت 2-4 بعد از ظهر ساعت ملاقات می باشد و هر بیمار اتاق خصوصی میتواند یک همراه بطور شبانه روزی در اتاق خود داشته باشد در بخش زنان و زایمان ترجیحا همراه همگن میباشد.
  • تغذیه:
ساعات سرو غذا

صبحانه :7 صبح

نهار:12ظهر

شام:7 شب

عصرانه:4عصر-چای

  • امکانات رفاهی:
هر بیمار در بخش دارای یک تخت - یک کمد می باشد از یخچال درون اتاق میتوانید استفاده کنید که باید در حفظ نظافت محیط شخصی خود کوشا باشید.

تمامی اتاقهای خصوصی و عمومی مجهز به تلویزیون، اسپیلت و مبل راحتی برای همراه می باشد.
در هنگام بستری کیفی در اختیار شما قرار داده میشود که شامل :ملحفه یکبار مصرف-لباس-مسواک- خمیردندان-دستمال کاغذی و دمپایی می باشد و نیازی به آوردن وسایل از منزل نمی باشد.
  • پذیرش بیمار:
بیمار با همراه و با در دست داشتن برگه پذیرش از طرف پزشک معالج به واحد پذیرش مراجعه و پس از تشکیل پرونده به بخش مربوطه مراجعه می نماید . پرستار بخش توضیحات لازمه را به بیمار و همراه او می دهد.در صورتی که بیمار جهت عمل جراحی مراجعه کرده است با دستور پزشک شب قبل از عمل در بخش بستری می گرددو یا با صلاحدید پزشک و با رضایت شخصی به منزل میرود .در صورتی که شب قبل از عمل به منزل مراجعه می نمایید به دقت به توضیحات پرستار بخش گوش فرا داده و در صورتی که سابقه بیماری خاص و یا مصرف دارو در منزل را داشته اید حتما پزشک و پرستار را مطلع نمایید.
  • روز عمل:
بیمار محترم در ساعت معین در بخش مربوطه حضور به هم رسانید و پس از تعویض لباس و.... به اتاق خود مراجعه و در بستر استراحت نمایید مطمئن باشید که پزشکتان به غیر از شما بیماران دیگری را هم در انتظار اتاق عمل دارد و چنانچه کمی معطل شدید با حفظ آرامش چند نفس عمیق کشیده و در بستر استراحت نمایید.
  • ترخیص:
بیمار با دستور کتبی پزشک معالج خود مرخص می گردد و پرونده پس از تکمیل توسط پرستار بخش به واحد ترخیص ارجاع داده میشود.همراه بیمار پس از مراجعه به واحد ترخیص و انجام روند ترخیص برگ مربوط به خروج بیمار را دریافت میدارد و به بخش بستری مراجعه می نماید.لازم به ذکر است که فرم آموزشی هنگام ترخیص در اختیار شما قرار داده میشود که بدقت مطالب آن را مطالعه فرمایید و در صورت مبهم بودن مطالب از پرستار توضیحات لازمه را دریافت کنید.جهت آگاهی شما بیمار محترم بروشورهایی نیز در راهرو بخش در تابلوهای حاوی بروشور قرار داده شده است که با توجه به نوع بیماری شما آن را برداشته و مطالعه بفرمایید.در ضمن قبل از خروج از بیمارستان فرم رضایتمندی را از پرستار بخش تحویل گرفته و پس از تکمیل آن را به پرستار بخش تحویل بدهید.در صورتی که شکایت انتقاد و یا پیشنهادی دارید لطفا قید بفرمایید.
  • پیشنهادات و انتقادات:
صندوق پیشنهادات و انتقادات در سالن انتظار نصب می باشد که در صورت تمایل با پر کردن فرم مخصوص ثبت انتقادات (از پرستار بخش)میتوانید در جهت ارتقا کیفیت خدمات پرستاری به بیماران یاری رسانید.


آمار سایت:
icon2تعداد افراد آنلاین: 2
icon تعداد بازدیدهای ده روز گذشته:224
icon3تعداد بازدیدهای امروز: 14 icon تعداد بازدیدهای پانزده روز گذشته:421
icon3 تعداد بازدیدهای دیروز: 31 iconتعداد بازدیدهای سی روز گذشته:526

icon تعداد بازدیدهای کل: 540

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شفا محفوظ می باشد.

پشتیبانی:روابط عمومی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شفا.